Baju baj królewno cd

Grażyna Tomanek        08 maja 2015        Komentarze (1)

Urzekł mnie komentarz, jaki jeden z Czytelników dopisał dziś do mojej bajki o królewnie, dlatego udostępniam go, aby ,,nie zginął w tłumie”.

Może znacie, ale mimo wszystko posłuchajcie:

,,Z doświadczenia życiowego, w zakończeniu brakuje mi tylko, że królowa zasiadła na internecie szukając nowego króla i testując kolejnych kandydatów długo i wytrwale, a mała słodka królewna pod „opieką” wiedźmy, przepraszam matki królewskiej małżonki podupadła na zdrowiu zarówno fizycznym jak i psychicznym, przestała pobierać nauki wszelakie, a czas spędzała przed magicznym pudłem opowiadającym bajki o wielkiej miłości w odcinkach”.

Dziękuję Autorowi. Jego doświadczenie jest zbieżne z moim, ale może ktoś inny zechce dopisać alternatywne zakończenie?

Pozdrawiam wiosennie całe Królestwo 🙂

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Krystyna Czerwiec 22, 2015 o 13:27

Z doświadczenie żayciowego.. Królowa chętnie rozmawiała z ogrodnikiem, kiedy wychodziła z królewną do ogrodu, podczas długich samotnych dni, kiedy Król mówiąc o polowaniach na pieniadze w rzeczywistości polował na nowe Królowe… Ogrodnik osuszuł je łzy, pokazał piękno ogrodu, królewnia dał bukiecik kawiatków i podarowal kawałek ogrodu dla jej własnych upraw..
Królowa wyprowadziła sie do domku ogrodnika, ktory umiał opiekować się sie nie tylko kwiatami ale i kochanymi prawdziwie ludźmi. Królewna nie teskniła za Królem, zapomniała o nim, wkrótce pełna własnej wartości poznała Królewicza na naukach.
Król wócił po kilku latach opowiadając dalej bajki, ale nikt go uz nie chciał słuchać.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek z siedzibą w Zabrzu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@adwokat-tomanek.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: