Pomoc prawna

Baju baj królewno cd

Grażyna Tomanek08 maja 2015Komentarze (1)

Urzekł mnie komentarz, jaki jeden z Czytelników dopisał dziś do mojej bajki o królewnie, dlatego udostępniam go, aby ,,nie zginął w tłumie”.

Może znacie, ale mimo wszystko posłuchajcie:

,,Z doświadczenia życiowego, w zakończeniu brakuje mi tylko, że królowa zasiadła na internecie szukając nowego króla i testując kolejnych kandydatów długo i wytrwale, a mała słodka królewna pod „opieką” wiedźmy, przepraszam matki królewskiej małżonki podupadła na zdrowiu zarówno fizycznym jak i psychicznym, przestała pobierać nauki wszelakie, a czas spędzała przed magicznym pudłem opowiadającym bajki o wielkiej miłości w odcinkach”.

Dziękuję Autorowi. Jego doświadczenie jest zbieżne z moim, ale może ktoś inny zechce dopisać alternatywne zakończenie?

Pozdrawiam wiosennie całe Królestwo 🙂

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

  Krystyna 22 czerwca, 2015 o 13:27

  Z doświadczenie żayciowego.. Królowa chętnie rozmawiała z ogrodnikiem, kiedy wychodziła z królewną do ogrodu, podczas długich samotnych dni, kiedy Król mówiąc o polowaniach na pieniadze w rzeczywistości polował na nowe Królowe… Ogrodnik osuszuł je łzy, pokazał piękno ogrodu, królewnia dał bukiecik kawiatków i podarowal kawałek ogrodu dla jej własnych upraw..
  Królowa wyprowadziła sie do domku ogrodnika, ktory umiał opiekować się sie nie tylko kwiatami ale i kochanymi prawdziwie ludźmi. Królewna nie teskniła za Królem, zapomniała o nim, wkrótce pełna własnej wartości poznała Królewicza na naukach.
  Król wócił po kilku latach opowiadając dalej bajki, ale nikt go uz nie chciał słuchać.

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: