Pomoc prawna

Referencje
Z całego serca polecam panią Tomanek! Waleczna na sali jak mało który prawnik, osobiście bardzo miła i sympatyczna osoba! Jeśli będzie potrzeba, ponownie poproszę ją o pomoc.
Rozwiedziony, dnia: 2015-05-01

***

Pani Tomanek jest wyjątkowo kompetentnym FACHOWCEM!!! prowadziła mi sprawę o seprację, a trzy lata później o rozwód – obie wygrane. Osoba godna polecenia bez dwóch zdań 🙂
Sandra Podrzyńska, dnia: 2015-04-02

***

Pani Tomanek prowadziła samodzielnie caly moj rozwód. Mieszkam w Paryzu i musialam stawic sie tylko na swoim przesluchaniu. Wyrok był zgodny z moimi oczekiwaniami. Pani Tomanek to osoba godna polecenia w sprawach miedzy małżonkami.
Anna, dnia: 2014-11-06

***

Pani adwokat prowadziła mi rozwód przed Sądem Okręgowym w Katowicach i skończyło się tak jak chciałam – rozwód z winy męża. Polecam, bardzo profesjonalna.
Kasia, dnia: 2014-10-16

***

Moja sprawa o separacje a następnie rozwód zakończyła się po mojej myśli i wiem, że dużo w tym zasługi Pani adwokat Tomanek. Jej charakter oraz błyskotliwość na rozprawach gwarantują sukces 🙂
Wiktoria, dnia: 2014-08-05

***

Dzięki Pani Grażynce udało się mi się uczciwie podzielić majątek z byłą żoną i udowodnić, że jej rządania są z kosmosu. Jestem bardzo zadowolony i w razie potrzeby skorzystam w przyszłości.
Piotr Kazimierczak, dnia: 2014-07-19

***

Pani adwokat Tomanek rozwiodła z sukcesem moje dwie koleżanki i dlatego skorzystałam z jej pomocy. Tydzień temu był wyrok – z winy męża oraz fajna wysokość alimentów!!! czekamy na uprawomocnienie wyroku lub odwołanie męża. Jestem bardzo szczęśliwa z pomocy kancelarii i dziekuje!!!
Violetta, dnia: 2014-07-05

***

Pani adwokat Tomanek była moim obrońcą w sprawie rozwodowej i zupełnie zbiła oszczerstwa męża a wyrok jest z jego winy i dostałam alimenty 1900 złotych. Napewno bede polecała panią adwokat znajomym.
Alexandra, dnia: 2014-05-22

***

Pani mecenas G. Tomanek reprezentowała mnie w sprawie o władzę rodzicielską przed SR Chorzów i jestem bardzo zadowolona. Kłamstwa byłego męża przegrały ze sprawiedliwością.
Julia, dnia: 2014-04-09

***

Pani Mecenas włączyła się do mojej sprawy rozwodowej po roku od czasu jej rozpoczęcia i na jednej rozprawie udało nam się zakończyć sprawę bez orzekania o winie, z czego jestem bardzo szczęśliwa z uwagi na malutkie dzieci. Pani Mecenas jest wspaniałą osobą i świetnym prawnikiem.
Izabela Gacka, dnia: 2014-04-01

***

W imieniu moim jak i mojej całej rodziny chciałbym serdecznie podziękować za zaangażowanie, pracę, profesjonalizm i czas poświęcony mojej sprawie. Jestem niezmiernie szcześliwy i wdzięczny Pani za pomoc jaką od Pani otrzymałem. Zdaję sobie sprawę iż mój proces nie był łatwy do wygrania a jednak dzięki Pani pracy jak i całego zespołu udało się to osiągnąć. Trudno wyrazic słowami wdzięczność za takie wsparcie i pomoc bez której nasze życie poprostu by się rozpadło. Jest Pani jedynym adwokatem jak i cały zespół któremu warto zaufac i powierzyć swoje trudne sprawy, godnym zaufania i polecenia. Pozdrawiam serdecznie, Krzysztof z Rodziną.
Krzysiek, dnia: 2014-03-20

***

Polecam panią Tomanek w sprawach o rozwód… Dzięki jej profesjonalizmowi i zaangażowaniu moja sprawa zakończyła się rozwodem z winy męża mimo że też miał adwokata. Na pani Mecenas można polegać, jest osobą budzącą duże zaufanie, zaoszczędziłam przy niej mnóstwo sił i zdrowia.
Agata, Tarnowskie Góry, dnia: 2014-03-19

***

Po sprawie o alimenty zmieniłam pełnomocnika i w rozwodzie reprezentowała mnie mec. Grażyna Tomanek. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia przez nią sprawy i jeśli w przyszłości będę potrzebowała pomocy, to na pewno ponownie skorzystam z usług.
Alicja, dnia: 2014-02-19

***

Doświadczenia nabyte podczas prowadzonej sprawy o zachowek przez Pania Mecenas Tomanek pozwalaja mi podzelic pozytywna opinie innych klientow o jakosci, zaangazowaniu oraz sposobie prowadzenia sprawy ( w tym przypadku o zachowek po moim dziadku). Pani Mecenas zajela sie doslownie wszystkim bez mojej obecnosci, ktora uniemożliwiaja mi studia poza granicami Polski. Z pelna swiadomoscią moge stwierdzic ze zglosilam sie o pomoc do odpowiedniej osoby ktora wykazala sie ogromna wiedza oraz profesjonalizmem.
Anna, dnia: 2014-02-18

***

Pani adwokat reprezentowała moją mamę w sprawie o separację; sprawa trwała dług bo 2 lata jednak udało się udowodnić wyłączną winę taty. Polecam i pozdrawiam.
Mirella Dudek, dnia: 2014-02-18

***

Pani adwokat Tomanek z sukcesem prowadziła mi sprawę o rozwód i podział majątku. Polecam.
Krystyna, dnia: 2014-02-14

***

Bardzo dzienkuje Pani adw. Grazynie Tomanek za pomoc w sprawie zachowku i zniesienie wspulwlasnosci, Dzienki jej wiedzy oraz doswiadczeniu zostało mi zasądzone ponad 90 tys. zł, 23000 euro. Polecam, Dorothea/Hamburg (Deutschland)
Tomasz, dnia: 2014-02-13

***

Jestem wdzięczna za pomoc Pani Mecenas Tomanek w sprawie o podział majątku dorobkowego oraz eksmisję byłego męża ze wspólnego mieszkania. Sprawa zakończona naszym sukcesem a przy tym dosyć szybko załatwiona. Wcześniej Pani Tomanek prowadziła mi sprawę o rozwód, gdzie sąd orzekł rozwód z winy męża.
Edyta, dnia: 2014-02-04

***

Moja sprawa o podział majątku dorobkowego trwała bardzo długo, ale zakończyła się pełnym sukcesem. Pani Mecenas Tomanek prowadziła sprawę w pełni profesjonalnie i zakończyła się dla nas powodzeniem – otrzymałem nieruchomość i udało się nam rozliczyć moje liczne nakłady z majątku osobistego na majątek wspólny. Polecam tą kancelarię.
Mariusz Jodłowski, dnia: 2014-01-28

***

Pani mecenas Tomanek jest niesamowitą osobą, dzięki niej wygrałam sprawę rozwodową oraz uzyskałam alimenty od byłego męża. Pani Mecenas jest przemiłą osobą, a ze swoich obowiązków wywiązuje się wzorowo. Polecam!!!
Anna J., dnia: 2014-01-15

***

Pani adwokat Tomanek była pełnomocnikiem mojej żony w rozwodzie i nikomu szczerze nie polecam spotkać jej na rozprawie (oczywiście rozwód z mojej winy). wybór dobrego pełnomocnika ma ogromne znaczenie. pani adwokat Tomanek b.dobrze wykonuje swoją pracę.
Piotr, dnia: 2013-12-24

***

Bardzo dziękuję Pani Mecenas Tomanek za reprezentowanie w sprawie o rozwód i alimenty. Gdyby nie jej ogromna wiedza, kompetencja i profesjonalizm na pewno nie wygralibyśmy sprawy. Tym bardziej się cieszę, ponieważ niemalże całe 2-letnie postępowanie toczyło się beze mnie (mieszkam na stałe w Luksemburgu), a mimo to pełen sukces w SO Gliwice. Polecam, vielen dank.
Kryspin Grzelak, dnia: 2013-12-17

***

Uzasadnienie: Dzięki pani adwokat rozwód zakończył się wyrokiem z wyłącznej winy męża oraz otrzymałam wysokie alimenty, a apelacja męża została oddalona. Bez pani adwokat na pewno bym sobie nie poradziła. Polecam
Wioletta, dnia: 2013-11-27

***

Pani adwokat reprezentowała mnie w sprawie o alimenty i jestem bardzo zadowolona, sprawa zakończyła się naszym sukcesem.
Anna, dnia: 2013-11-13

***

Jeśli ktoś poszukuje dobrego adwokata w sprawach rozwodowych, to z czystym sumieniem polecam panią adwokat. Niezwykła charyzma oraz klasa podczas przesłuchań świadków, a przy tym umiejętność wykazywania okoliczności na które są przesłuchiwani. Siedząc obok pani adwokat czuć jej niezwykłe doświadczenie i fachowość. Polecam 🙂
Dorota, dnia: 2013-10-26

***

Szczerze polecam Panią Mecenas Tomanek, która w moim przekonaniu jest fachowcem w sprawach rodzinnych. Mi osobiście z sukcesem prowadziła sprawę o alimenty, o rozwód i podział majątku dorobkowego. Wszystkie sprawy zakończyły się naszym sukcesem.
Mariusz, dnia: 2013-10-23

***

Pani Grażyna jest wybitna specjalistka prawa cywilnego i rodzinnego, korzystałam z jej pomocy przy sprawie o alimenty a także stwierdzenie nabycie spadku. Polecam w 100% osoba cierpliwa sumienna z dużą wiedzą.
Bożena, dnia: 2013-10-17

***

Jak najbardziej polecam p. mecenas Tomanek, sprawa która zleciłam do prowadzenia zakończyła się zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzenie sprawy.
Klientka, dnia: 2013-08-20

***