Rodzina

Grażyna Tomanek        19 września 2014        Komentarze (0)

Pozwólcie, że dzisiaj się pochwalę. W ogóle uważam, ze za mało chwalimy: dzieci, męża, matkę, pracowników.

Dlaczego łatwiej przychodzi nam artykułować słowa krytyki niż uznania?

Nie wiem, ale zacznę od siebie i pochwalę się swoim MĘŻEM.

Zaczął pisać blog i uważam, że świetnie mu to wychodzi.

Powinnam podejrzewać u niego talent literacki, bo przecież jest skarbnicą nieformalnych wersji wszystkich piosenek świata. Jego autorskie wersje świetnie wpadają w ucho, niestety z uwagi na używane słownictwo nie są przeznaczone dla uszu dzieci (w tym naszych).

Na blogu pisze śpiewająco o tym, co lubi robić i dla tych, których wyciąga z kłopotów.

Na gruncie rodzinnym dał się poznać jako ten, który zawsze ma na podorędziu parasol ochronny. Nasze dzieci dorastają i czasami wolą doświadczyć deszczu na własnej skórze; może dlatego MĄŻ ochrania innych.

Kibicuję JEMU i drużynie ,,JEGO CHŁOPAKÓW”.

Sprawdźcie czy warto  i kliknijcie tutaj.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek z siedzibą w Zabrzu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@adwokat-tomanek.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: