Pomoc prawna

Rozwód przez internet

Grażyna Tomanek14 października 2020Komentarze (0)

Prowadzę tego bloga, aby pomóc Wam w sprawach rozwodowych i rodzinnych. Ostatnio zorientowałam się, że robię to już od 6 lat!

Przez te wszystkie lata wielokrotnie zwracaliście się i nadal zwracacie z pytaniami, na które niestety nie potrafię udzielić odpowiedzi. Moja niemoc nie wynika z nieznajomości przepisów ale z tego, że mam za mało danych o Waszych sprawach.

Na co dzień przyjmuję Klientów w kancelarii, gdzie korzystamy z komfortu, jakim jest możliwość nieograniczonej rozmowy i poznania sytuacji Klienta.

W trudnych czasach epidemii ta możliwość uległa znacznym ograniczeniom.

Rozwód przez internet

Przed poradą prawną analiza sytuacji

Jednak niezmiennie dbam o to, aby moje porady prawne zawsze były poprzedzone szczegółową analizą sytuacji rodzinnej i prawnej.

Podczas rozmowy z klientem badam każdy aspekt jego sprawy, aby wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uważam, że tylko solidne rozeznanie wszystkich istotnych okoliczności stwarza możliwość rzetelnej pomocy udzielonej Klientowi.

Pytania, jakie wysyłacie do mnie za pomocą bloga nie zawierają wystarczającej ilości danych, jakie potrzebuję do tego, aby z czystym sumieniem polecić jakieś rozwiązanie.

Dlatego najczęściej nie odpowiadam na pytania zawarte w komentarzach – aby nie wyrządzić krzywdy wynikającej z nie przygotowania do sprawy.

Produkty dla Ciebie w e-sklepie

Jeżeli jednak chcielibyście skorzystać z mojej pomocy w sposób jaki powinien satysfakcjonować obie strony zapraszam do skorzystania z oferty, jaką dla Ciebie stworzyłam.

Zapraszam do sklepu, w którym znajdziesz najczęściej wyszukiwane produkty:

 • pozew o rozwód
 • pozew o separację
 • pozew o alimenty i wiele innych.

Szczególnie zachęcam do skorzystania z możliwości porady prawnej on-line lub telefonicznej.

Oferuję Ci indywidualną konsultację, podczas której uzyskasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania i przedstawię Ci optymalne rozwiązania prawne, jakie będą przydatne w Twojej sytuacji, podpowiem jakie dowody mogą pomóc w wygraniu sprawy oraz co zrobić żeby postępowanie przebiegło sprawnie i szybko.

Jeżeli Twoja sprawa sądowa jest już w toku ale masz wątpliwości, czy zmierza w dobrym kierunku, mogę podjąć się analizy zgromadzonego materiału dowodowego.

Indywidualnie dopasowane pismo procesowe

Przygotuję też dla Ciebie właściwe indywidualnie dopasowane pismo procesowe: pozew o rozwód, pozew o separację, odpowiedź na pozew, wniosek o zabezpieczenie powództwa i inne.

Pisma nie są gotowymi wzorami, każde zostanie przygotowane po rozmowie z Tobą tak, aby uwzględniało wszystkie Twoje potrzeby.

Przykładowo, w sprawie rozwodowej sąd orzeka o winie małżonków, władzy rodzicielskiej, kontaktach z dziećmi, alimentach na dzieci, alimentach na współmałżonka, korzystaniu z mieszkania, eksmisji.

Nie trzeba mieć doświadczenia aby zdawać sobie sprawę, że każda sprawa jest inna, a co za tym idzie wymaga odrębnego przygotowania.

Nie wierzę, że można przygotować jeden wzór, który będzie pomocny dla wszystkich rozwodzących się. Dlatego zanim otrzymasz ode mnie pismo procesowe, dokładnie zapoznam się z Twoją sytuacją po to, żeby sprawa w sądzie przebiegała po Twojej myśli.

Postarałam się przygotować ofertę najczęściej potrzebnych pism procesowych, jeżeli nie znalazłeś wśród nich tego co szukasz, skontaktuj się ze mną indywidualnie.

Grażyna Tomanek
adwokat

Photo by Headway on Unsplash

***

Jak ustanowić opiekę naprzemienną

Instytucja opieki naprzemiennej rodzi wiele niejasności i problemów w praktyce.

Od czasu wprowadzenia możliwości zastosowania opieki naprzemiennej czyli od 2016 roku zarówno środowiska prawnicze, jak i rodzice, wielokrotnie postulowali o sprecyzowanie przepisów dotyczących opieki naprzemiennej [Czytaj dalej…]

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: